Sausio 12 dieną „Versmės“ gimnazija kaip ir kiekvienais metais prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“. Šią dieną 8.00 valandą dešimčiai minučių languose uždegėme vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes.

Pirmos pamokos metu mokiniai kartu su mokytojais prisiminė 1991 metų sausį, kai vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės Nepriklausomybę.  Mes didžiuojamės pergale, tai mūsų Tautos Pergalė!

Žvakės liepsna – tai gyvybė, šviesa,  teisingumas, atmintis ir vienybė!

Už šviesą ir laisvę širdy!