PRIĖMIMAS Į SUAUGUSIŲJŲ KLASES

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje įgyvendinamos suaugusiųjų mokymo programa: sudarytos sąlygos neakivaizdiniu būdu įgyti vidurinį išsilavinimą (mokytis III(11) klasėje, IV (12) klasėje). Konsultacijos derinamos su darbo laiku! 2023-2024 m.m. III (11) klasė nesudaryta dėl per mažo mokinių skaičiaus.

• Reikalingi dokumentai: asmens dokumentas, įgyto išsilavinimo pažymėjimas;
  • Informacija teikiama paštu (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) ir telefonu (8528) 39894, (8528) 39618);
  • Prašymas rašomas raštinėje (Saulės g. 30, Elektrėnai).

Pristatome konsultacijų 4n klasių konsultacijų tvarkaraščius.

Primename, kad suaugusiųjų klasių mokiniai gali lankyti dalykų konsultacijas su bendrojo lavinimo mokyklos 3, 4 klasių gimnazistais (sekite konsultacijų grafikus).

Kviečiame prisijungti prie TAMO, kur skelbiamos užduotys, planai, informacija organizaciniais klausimais. Kuratorė Vygintė Vaišvilienė turi Jūsų prisijungimo kodus. Būtinai susisiekite su ja (113 kab.)

Kviečiame bendradarbiauti ir „Facebook“ https://www.facebook.com/groups/691764747995000 (grupė „Suaugusieji Versmėje“)

Iškilus nenumatytų, skubių atvejų ar klausimų, rašykite MESSENGER Danutei Liutkevičienei.

Dažnai užduodami klausimai