Rugsėjo 26, 27, 28 dienomis mūsų gimnazijoje vyko integruotos pilietiškumo ir gynybos įgūdžių veiklos, kuriose dalyvavo visi pirmųjų gimnazijos klasių moksleiviai. Veiklas organizavo Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės Neformaliojo švietimo mokytojai.

Moksleiviams buvo perduotos ne tik teorinės žinios, bet ir organizuojamos praktinės veiklos šiomis temomis: „Ekstremalių situacijų ABC“, „Pirmoji medicinos pagalba, širdies masažas, turniketai“, „Palapinių, pastogių statymo būdai, mazgų tipai ir jų paskirtis“, „Išgyvenimo paketas jo sudėtis ir naudojimas“, „Higienas ir maitinimas lauko sąlygomis“, „Pasiruošimas žygiui, orientavimasis mieste ir miške“, „Taiklaus šaudymo principai, šaudymas iš padėties „Gulint“.

Įgytas teorines ir praktines žinias mokiniai panaudojo žygyje, atlikdami šaulių paruoštas užduotis.