Kiekviena mokykla organizuoja mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimą pagal mokykloje priimtą tvarką. Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje mokinių pažanga ir pasiekimai vertinami pagal „Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarkos aprašą“ (2011-06-28, direktoriaus įsakymas Nr. 4V-320).

Kadangi dokumentu gimnazijos bendruomenė vadovaujasi jau ketverius metus, inicijuojamas „Mokinių pažangos ir pasiekimų tvarkos aprašo“ aptarimas pagal tokį planą:

Eil. Nr.

Veikla

Laikas

Atsakingi asmenys, grupės

1. 1.

Dokumento skaitymas

Iki 2015-03-05

Mokiniai, mokinių tėvai, metodinės grupės

1. 2.

Teikiami siūlymai, komentarai

Iki 2015-03-05

Informacija teikiama direktoriaus pavaduotojai ugdymui D.Liutkevičienei e.paštu (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.), per TAMO sistemą, metodinių grupių protokoluose.

1. 3.

Siūlymų apibendrinimas forume

Iki 2015-03-12

1. 4.

Darbo grupės dėl dokumento koregavimo sudarymas

2015-03-12

1. 5.

Pataisų parengimas

Iki 2015-05-01

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui D.Liutkevičienė

Kviečiu gimnazijos bendruomenę aktyviai dalyvauti „Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarkos aprašo“ svarstymuose. Su dokumentu galima susipažinti čia.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė