Arba VDU dėstytojų pamokos gimnazistams

Gegužės 23-24 dienomis mūsų gimnazijoje vyko Minded VDU mokymai, kuriuose dalyvavo dvidešimt penki 3b ir 3e klasės mokiniai. Vadovaujami VDU dėstytojų, naudodami Design Thinking metodiką, mokiniai generavo idėjas, dirbo komandose ir parengė projektus. Projektų tema labai įdomi mums, elektrėniečiams. Mokiniai projektavo miesto erdves, kurios būtų įdomios, patrauklios, naudingos ir aktualios elektrėniečiams.

Praeis metai dveji gimnazijoje, prabėgs treji ketveri metai kolegijoje ar universitete ir, tikėtina, grįš mūsų mokiniai rūpintis miesto erdvėmis.

Džiaugiamės produktyviu bendradarbiavimu su VDU. Dėkojame VDU dėstytojams - projektų vadovei Audronei Zdanevičienei ir moksleivių projektų vadovui Laurynui Nikeliui.

Danutė Liutkevičienė