Gegužės 2 d. teatras „Cezario grupė“, pasitelkę literatūros ir vaidybos meną bei psichologijos tyrimų įžvalgas, mūsų Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje 2a, 2b ir 2e klasių mokiniams surengė kūrybinę edukaciją emocinio raštingumo bei empatijos ugdymo ir patyčių prevencijos temomis. Kūrybinėmis priemonėmis, įtraukiant ir mokinius, renginiuose buvo siekiama didinti mokinių jautrumą ir sąmoningumą, kad mažėtų nepagarbaus bendravimo ir būtų nebijoma prireikus kreiptis pagalbos.

Projektą remia Elektrėnų savivaldybė, siekdama stiprinti jaunosios kartos psichikos sveikatą. Dėkojame projekto vadovei Giedrei Bacevičiūtei.

Danutė Liutkevičienė