Gimnazijoje šiais metais buvo vykdytas projektas „Repetuojam gyvenimą“, remiams savivaldybės visuomenės sveikatos specialiosios programos. Projekto vadovė gimnazijos psichologė Rūta Baleišienė ir tikybos mokytoja Reda Ramanauskienė. Projektas vyko keliais etapais. Pirmame etape buvo atliktas tyrimas „Suicidinių nuotaikų paplitimas tarp 1- 4 gimnazijos klasių mokinių“, kuris atskleidė, kad šios nuotaikos daug dažniau paplitusios negu ankstesniais metais. Suicidinių nuotaikų paplitimas tarp 1-ų, 2-ų, 3-ų, ir 4-ų klasių analizuojamas pasitelkus nervinės psichinės įtampos (PNIK), asteninės būsenos (ABS), pablogėjusios arba subdepresinės nuotaikos (PNSS) kintamuosius ir subjektyviai mokinių vertinamą suicidinių nuotaikų pasireiškimą. Tyrimas parodė, kad vertintų nuotaikų vidurkiai kelia susirūpinimą paauglių psichologine sveikata. Sekantis projekto etapas buvo nukreiptas į prevenciją, siekiant gerinti paauglių savęs supratimą ir emocinę savireguliaciją bei supažindinti juos su savipagalbos ir pagalbos galimybėmis atsidūrus sudėtingose gyvenimiškose situacijose. Š. m. spalio 3 ir 10 dienomis į gimnaziją atvyko VšĮ „Juoda avis“ veiklų organizatorės, kurios 1-oms klasėms pravedė praktinius užsiėmimus „Vaikų ir paauglių emocinio raštingumo stiprinimas“, o lapkričio 30 diena atvyko svečių iš organizacijos „Gentys“, kurie dirbo su 3-4 klasių vaikinais. Dalyvių atsiliepimai parodė, kad veiklos buvo įdomios, įtraukios ir prasmingos. Džiaugiamės, kad pavyko atliepti gimnazijos mokinių poreikius.