Gimnazijoje pagreitį įgavo Elektrėnų savivaldybės finansuojamas visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas „Repetuojam gyvenimą“. Nors mokiniai dėl mokytojų streiko mokosi nuotoliniu būdu, džiaugiamės, kad projekto veiklos vyksta gyvai.

Š. m. spalio 3 ir 10 dienomis į gimnaziją atvyko VšĮ „Juoda avis“ vadovės, kurios 1-oms klasėms pravedė praktinius užsiėmimus „Vaikų ir paauglių emocinio raštingumo stiprinimas“. Mokiniai aktyviai dalyvavo ir džiaugėsi gyvu kontaktu. Jie buvo patenkinti įdomiomis veiklomis, jautėsi išgirsti, praturtėję, užmezgę glaudesnį santykį su bendraklasiais, geriau pažinę save ir kitus. Štai keletas mokinių atsiliepimų: „Buvo labai įdomu ir naudinga. Padėjo geriau pažinti save ir klasės draugus“, „Labai patiko, norėčiau daugiau tokių veiklių, kurios verčia susimąstyti“, „Žiauriai kietai, man patiko. Labai maloni, įtampos nesukurianti veikla“.