Jau 34 metus visa Lietuva mini Kovo 11-osios šventę  susitelkusi, kupina ryžto ir drąsos. Mes džiaugiamės atkovota laisve bei gyvenimu laisvoje šalyje. Mes, moksleiviai, puikiai suprantame, kad Lietuvos Nepriklausomybę turime saugoti kaip didžiausią mūsų tautos turtą. Mūsų indėlis Lietuvai – tai atsakingas mokymasis, naujai įgytos žinios ir jų panaudojimas Tėvynės labui. Nors tai tik mažas lašas didelėje jūroje, bet mes norime drąsiai ir užtikrintai čia pasakyti: Lietuva, aš esu dalis Tavęs.

Kovo 7 dieną minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir rinkome 2023 metų akademiką, menininką, visuomenininką, sportininką ir 2023 metų mokytoją.

„Metų sportininkas“  - Armantas Stanevičius, 4f kl.

„Metų menininkas“ -    Rusnė Kulevičiūtė,  3c kl.

„Metų visuomenininkas“ -   Jonas Sendzikas, 4b kl.

„Metų mokinys“  - Teodor Šneider,  3a kl.

„Metų mokytoja“  - lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Augutė Liutkevičienė.

Sveikiname konkurso dalyvius ir nugalėtojus!