Kiekvienais metais vasaris į mūsų širdis atneša vienybės ir meilės Tėvynei dvasios. Vasario 16-oji neaplenkia nei vieno iš mūsų.

Tad neabejotinai ir Elektrėnų „Versmės“ gimnazija šventė Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Visą savaitę buvo jaučiama šventinė nuotaika: gimnazistai sportavo, piešė, šoko, dainavo, deklamavo. Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti buvo skirtas stalo teniso turnyras (organizatorius mokytojas Kęstas Karsokas), gimnazijos bibliotekoje vyko mokinių darbų paroda (organizatorės mokytoja Marytė Kuzmenkovienė ir mokytoja Daiva Baltrūnienė). Šventinę savaitę vainikavo koncertas „Šokių pynė Lietuvai“ (idėjos autorė Regina Butkienė), kuriame mūsų gimnazistai atskleidė savo meninius talentus.

Švęskime laisvę! Su Vasario 16-ąja! Su gimtadieniu, Lietuva!

Aurelija Griščenkienė