Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Šiemet akcija „Knygų Kalėdos 2016“ atsiliepė į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį, skatino bendrauti ir dalytis knygomis su tais, kuriems jų trūksta, dalytis ta knyga, kuri kažkuriam skaitytojui parodys naujų kelių, atvers gražesnių horizontų.

Pasak Prezidentės, svarbu, kad mūsų šalies vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais.

Gimnazijos mokiniai - savanoriai jau keletą metų draugauja su Elektrėnų mokyklos - darželio „Žiogelis“ lavinamųjų klasių auklėtiniais, todėl Elektrėnų „Versmės“  gimnazijos bibliotekininkės organizavo akciją „ Padovanok knygą mokyklos – darželio „Žiogelis“ lavinamųjų klasių mokiniams“. Prie akcijos prisidėjo mokytojai ir mokiniai. Buvo padovanota daug žaismingų, spalvingų pasakų knygų, dėlionių, stalo žaidimų, knygelių su užduotimis ir kt..

Sausio 12 d. gimnazijos socialinė pedagogė Aušra Dimšaitė su penkiomis mokinėmis apsilankė mokykloje –darželyje „Žiogelis“. Savanorės gimnazijos bendruomenės vardu įteikė vaikams daug puikių knygų. Be to, dovanotas knygas merginos skaitė kartu su mažaisiais draugais, grojo gitara, kartu dainavo daineles. Vaikai buvo be galo laimingi: jų akys spindėjo džiaugsmu.

Elektrėnų „Versmės“  gimnazijos mokinės pasidalino savo mintimis: Veronika Pavlova (1d kl.) - kiekvienas mūsų apsilankymas pas vaikučius suteikia jiems didelį džiaugsmą, šypsenas veiduose, todėl man gera, kad aš prie to prisidedu, Roberta Rakauskaitė (1d kl.) - tai yra puiki ir įdomi patirtis. Būna labai gera, kai savo buvimu bent kažkiek pradžiugini vaikučius, Morta Narkauskaitė (1d kl.) - man patinka prisidėti prie tokių akcijų, smagu pabendrauti ir pabūti su kitokiais vaikais, Ieva Toropovaitė (4b kl.) - apžiūrėjome dovanas, padainavome, visi pabuvome drauge, Rimantė Jagelavičiūtė (4e kl.) – yra nepaprasta patirtis būti su vaikais, kurie nėra tokie pat kaip mes ir labai smagu, kad per šią Kalėdų akciją buvo padovanota tiek daug gražių knygų.

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos bibliotekininkės  nuoširdžiai dėkoja prisidėjusiems prie knygų Kalėdų akcijos.

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos socialinė pedagogė Aušra Dimšaitė