Knygų Kalėdos

LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė jau penktą kartą Lietuvos gyventojus kvietė dalyvauti  akcijoje „Knygų Kalėdos 2015“. Pasak Prezidentės, svarbu, kad mūsų šalies vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Todėl šiemet  ne tik dovanojome knygas, bet ir tapome „Knygų Kalėdų“  savanoriais, skaitančiais jas kitiems.

Elektrėnų „Versmės“  gimnazijos bendruomenė jau keletą metų draugauja su Elektrėnų darželio „Žiogelis“ lavinamųjų klasių auklėtiniais, todėl nusprendėme suteikti  džiaugsmo būtent šiems vaikams.  Prie akcijos prisidėjo mokytojai ir du gimnazijos mokiniai  Neringa Laimutytė (4c klasė) ir Lukas Marcinkevičius (1e klasė). Padovanota daug žaismingų, spalvingų knygų ir dėlionių.

Sausio 12 d. gimnazijos socialinė pedagogė Aušra Dimšaitė ir 3e klasės mokinė Rimantė Jagelavičiūtė apsilankė darželyje „Žiogelis“. „Knygų Kalėdų“  savanorės gimnazijos bendruomenės vardu įteikė vaikams knygas. Be to, dovanotas knygas savanorės skaitė kartu su mažaisiais draugais. Vaikai buvo laimingi, jų akys spindėjo džiaugsmu.

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos bibliotekininkės  nuoširdžiai dėkoja prisidėjusiems prie akcijos.

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos jaunoji žurnalistė R. Jagelavičiūtė