Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje gražiausių  švenčių laukimas prasideda tada, kai įžiebiama prie pat mokyklos durų auganti eglė. Nuo  tos akimirkos visa gimnazijos bendruomenė džiaugiasi ir nuostabiais, kasmet vis kitokiais mokytojų Henriko Vaišvilos, Vygintės Vaišvilienės, Aldonos Vainiūnienės, Marytės Kuzmenkovienės bei Rasos Marcinkevičienės sukurtais  papuošimais, kurie neabejotinai į gimnaziją atneša jaukumo ir džiugią Šv. Kalėdų laukimo dvasią.

Taigi, šiemet ši graži tradicija nepasikeitė.  Gruodžio 14 dieną, dar pamokoms neprasidėjus, gimnazijos administracija, mokinių prezidentas ir tarybos nariai jau stovėjo prie  durų ir džiugiai sveikino visus ateinančius. Skarotosios įžiebimo šventę pradėjo gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas,  linkėdamas visiems svajonių išsipildymo, sėkmės darbuose ir moksluose. Skambėjo  bendra kalėdinė daina, kurios pabaigoje sužibo  eglė, o dangų papuošė įvairiaspalviai fejerverkai.

Eglutės įžiebimas gimnazijoje yra ženklas, kad visa bendruomenė jau gyvena Šv. Kalėdų laukimo nuotaikomis, ruošiasi šventiniams renginiams, dar plačiau šypsosi ir stengiasi daug daugiau duoti, o ne imti.

„Versmės“ gimnazijos jaunoji žurnalistė Rimantė Jagelavičiūtė

Nuotraukų autorė- Dovilė Sadauskienė