2016 metų spalio 21 dieną Elektrėnų „Versmės“ gimnazija šventė 30-ąjį jubiliejų, kurį paminėti susirinko gausus būrys čia dirbančių ir dirbusių mokytojų, mokinių, techninio personalo darbuotojų.

Šventės dalyvius nuoširdžiai sveikino renginio vedėjai  Vida Minkevičienė bei Arūnas Pliskauskas, gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas, Elektrėnų meras Kęstutis Vaitukaitis, administracijos direktorius Virgilijus Pruskas, seniūnas Antanas Šalkauskas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Džeraldas Dagys, kitų švietimo įstaigų atstovai. Į sceną buvo pakviesti ir apdovanoti gimnazijos „trisdešimtmečiai“ – mokytojai, dirbantys nuo pat mokyklos įkūrimo: Vytautas Mečkauskas, Aldona Suslavičienė, Aurelija Griščenkienė, Loreta Stadolnikienė, Saulius Švedarauskas, Birutė Morkūnienė, Vygintė Vaišvilienė, Aldona Vainiūnienė, Teresa Einorienė, Rima Ašmenienė, Violeta Valašinienė, Rita Grigonienė. Džiugiai visus nuteikė moksleivių posmai, šokiai, dainos, originalus gimnazistų komandos, konkurse „Euroscola“ užėmusios pirmąją vietą, pasirodymas. Šventės pabaigoje buvo pristatyta jubiliejaus proga išleista knyga „Elektrėnų 3-oji vidurinė mokykla, „Versmės“ vidurinė mokykla, „Versmės“ gimnazija, 1986-2016“ bei pasveikinti tie gimnazijos darbuotojai, kurie šią knygą kūrė.

Loreta Stadolnikienė