Šiais metais mūsų gimnazija tradiciškai dalyvavo Raudonojo kryžiaus organizuojamoje akcijoje. Pernai mūsų mokiniai šios organizacijos kvietimu senjorams ruošė dovanėles Valentino dienai bei Velykinius sveikinimo atvirukus.

Šį pavasrį prisijungėme prie Velykinio medžio Elektrėnų mieste puošimo. Devintų klasių mokinės dekoravo kiaušinukus savo pasirinkta technika – nėrė, dekupažavo, vyniojo siūlais, dekoravo dažais, vėliau juos suvėrė ant siūlo į vėrinukus po 4-6 margučius. Iš viso „numarginome“ apie 200 kiaušinukų, iš kurių suvėrėme 40 vėrinukų. Visi jie dabar puošia mūsų miesto Velykinį medį. Mergaitės džiaugiasi pavykusiu gražiu rezultatu, daugelis jų jau surado savąjį margutį ant papuošto medžio ir nusifotografavo šalia jo.

Technologijų mokytojos A. Vainiūnienė ir V. Vaišvilienė